Hliníkové plotové systémy

Více infoDokumentace

Přehled

Dovolujeme si Vám nabídnout hliníkové plotové systémy – širokou škálu řešení oplocení, výplní pro brány a vrata, zábradlí a dalšího upotřebení hliníkovými systémy. Zajišťujeme komplexní služby, práce „na klíč“, počínající návrhem provedení hliníkového plotu, nebo výplně, přes jejich výrobu až po konečnou dodávku a montáž u zákazníka.

Hliníkové profily, ze kterých jsou ploty a výplně vyráběny jsou pouze s kvalitních materiálů, jsou zcela bezúdržbové a především, tyto ploty nikdy nerezaví! Vjezdové brány a branky vyrábíme ve stejném designu, jako jsou plotová pole. Poradíme Vám se stavební připraveností, doporučíme vše potřebné pro realizaci dle Vašich představ a celý plot, bránu, branku, vrata atd., Vám dovezeme a namontujeme, nebo si celý systém smontujete sami.

Přednosti hliníkového systému pro výrobu brány, plotu, vrat apod. jsou :

  • Bezúdržbovost
  • Trvanlivost
  • Jedinečný design
  • Finance
  • Široká variabilita provedení
  • Možnost individuálního řešení

Tento typ plotu je velice žádaným výrobkem, který pro svou nadčasovost zůstává stálicí mezi ploty. Plotovky je možno zakončit rovně, šikmo, případně s obloukem. Veškeré spoje jsou provedeny hliníkovým, případně nerezovým spojovacím materiálem. Proto jsou tyto ploty naprosto bezúdržbové. Plaňkové ploty je možno provést buď ve vertikálním, nebo horizontálním provedení a to buď mezi vyzděné sloupy nebo mezi naše hliníkové sloupky, buďto zabetonované nebo přišroubované k základu.

Sladění plotu, branky a brány je samozřejmostí. Plaňkový plot je standardně dodáván ve dvou barvách, bílá a hnědá a třech dřevodekorech. Na přání je možno profily potáhnout renolitovou folií v široké škále dekorů, případně nechat nakomaxitovat ve Vámi požadované barvě dle odstínu RAL.

Průměrná délka realizace

%

Spokojenost

Více info

Máte jakékoli dotazy? Zajímá Vás cenová nabídka?
Kontaktujte nás.