Parkovací zábrany

 
Více infoGalerie

Přehled

Pro zajištění vjezdů, parkovacích stání a pěších zón nabízíme parkovací sloupky a zábrany. Parkovací automatické sloupky, nebo mechanické zábrany jsou realizovány v případech, kdy potřebujeme mít „své“ parkovací místo vždy volné, nebo zajistit vjezd do objektu tak, aby pěší osoby mohly projít, ale vozidlo nemohlo projet. Automatické závory používáme v místech jako např. vjezdy do průmyslových objektů, parkovišť, soukromých prostranství. Zabrání vjezdu vozidel a částečně i vstupu osob.

Zásuvné sloupky – ocelové tubusy (patníky) vybavené zpravidla elektromechanickým, nebo elektrohydraulickým motorem, elektronickou řídící jednotkou a ovládáním. Primárním úkolem těchto sloupků je zamezení průjezdu vozidel, ale při tom neomezení průchodu pěších. Vhodné jsou tak především pro průjezdy, parkovací místa, pěší zóny apod. Obsluha vybavena ovládáním umožní zasunutí patníku do ocelového pouzdra zabetonovaném do země a tím průjezd oprávněného vozidla. Vyráběny jsou od základních modelů o výšce patníku 500mm a odolností proti nárazu o síle 6.000 J s polointenzivním provozem až po tzv. „protiteroristické“ modely s intenzivním provozem, s výškou 1200mm a odolností vůči nárazu o síle 2.100.000 J !
Mechanické parkovací zábrany – jednoduché, mechanické, ocelové sloupky a trojnožky, se sklopným, nebo zásuvným mechanismem, případně zcela odnímatelné.
Automatické závory – zařízení sloužící k zabránění vjezdu vozidel a částečně i osob do objektu, areálu, parkoviště apod. Instalujeme automatické závory vysoké kvality a dlouhé životnosti. Ke všem typům závor lze objednat širokou škálu doplňků a příslušenství pro spolehlivé ovládání a bezpečný provoz. Automatické závory se stejně jako např. vratové pohony rozdělují do dvou základních kategorií a to rezidentní, které jsou určeny spíše pro menší privátní parkoviště, malé firmy apod., kde je menší počet cyklů otevření, dále na průmyslové závory, které se vyznačují zejména délkou ráhna, které může být až 9m dlouhé a zajistí tak velmi široký vjezd do továren, podniků atd. a na závory určené pro hromadná parkoviště, velkokapacitní garáže a automatické benzínové pumpy. Tyto závory se vyznačují motorem pro velmi intenzivní provoz, vysokou rychlostí otevření (až 1,5 sek.) a specifickými doplňky pro takový provoz, jako jsou „zalamovací ráhna“, závěsné mřížky, dopravní signalizace apod. Takové závory se dodávají na přání včetně komplexního parkovacího systému s platebním systémem, podavači tiketů a dopravní signalizací. Jako novinku našeho sortimentu jsme nedávno zařadili do prodeje i tzv. „řetězovou“ závoru, což je sofistikovaný parkovací automat, který se skládá ze dvou proti sobě osazených automatických elektro-navijáků řetězu. Takto se zabezpečují např. parkovací stání o celkové délce až 16m (!), kdy je pomocí ovládače rezidenta řetěz spuštěn řetěz na zem, vozidlo jej přejede a řetěz se opět napne. Je to velmi komfortní a jednoduchý způsob a zajistí, že Vaše parkovací stání u domu, či firmy bude vždy volné.

Brožury

Brožury a dokumentaci získáte na vyžádání emailem.

Neváhejte nás kontaktovat.

Průměrná délka realizace

%

Spokojenost

Více info

Máte jakékoli dotazy? Zajímá Vás cenová nabídka?
Kontaktujte nás.